Pas suksesit me atletet, Rihanna i “çmend” të gjithë me linjën e të brendshmeve (VIDEO) – AlpeGossip
Pas suksesit me atletet, Rihanna i “çmend” të gjithë me linjën e të brendshmeve (VIDEO)

Pas suksesit me atletet, Rihanna i “çmend” të gjithë me linjën e të brendshmeve (VIDEO)

Rihanna pas suksesit të jashtëzakonshëm në muzikë kërkon të ngjitet edhe në majat e botës së biznesit.

Ajo ka krijuar linjën e saj të kozmetikës dhe tani do të sjellë linjën e të brendshmeve për femra.

Lajmi është konfirmuar nga ylli i muzikës me anë të një postimi në “Instagram”. ‘SAVAGE X FENTY’ do të quhet linja e të brendshmeve dhe 29-vjeçarja është shprehur se do të dalë së shpejti në treg, por pa konfirmuar një datë të saktë.

Rihanna është një ikonë e modës ndaj edhe linja e të brendshmeve për femra do të jetë mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar.