Policët i zë turpi dhe “vënë duart në sy”, kapin çiftin në situatë skandaloze! (FOTO) – AlpeGossip
Policët i zë turpi dhe “vënë duart në sy”, kapin çiftin në situatë skandaloze! (FOTO)

Policët i zë turpi dhe “vënë duart në sy”, kapin çiftin në situatë skandaloze! (FOTO)

Pamjet e jashtëzakonshme kanë kapur një çift të pacipë duke kryer veprime seksuale me njëri-tjetrin në një makinë para se të ndërpriten nga policia.

Kamerat filmuan çiftin e angazhuar në sjellje të turpshme në Inverness, Skoci, të dielën mbrëma.

Çifti i pa identifikuar, me sa duket nuk janë të vetëdijshëm se janë kapur në kamera derisa të arrijnë dy oficerë policie.

Një video prej pesë minutash e gjysmë, e cila duket se është filmuar nga një banesë në katet sipër parkinut ku ndodhet makina, është përhapur gjerësisht në internet.

Videoja fillon me çiftin duke puthur me entuziazëm brenda një Opeli të bardhë.