Mezi i paska pritur pushimet! Ylli televiziv ”ndez” plazhin në Miami (FOTO) – AlpeGossip
Mezi i paska pritur pushimet! Ylli televiziv ”ndez” plazhin në Miami (FOTO)

Mezi i paska pritur pushimet! Ylli televiziv ”ndez” plazhin në Miami (FOTO)

Në shumicën e rasteve, ylli i njohur televiziv është bërë objekt sekt bisede dhe shkak për këtë në shumicën e rasteve janë bërë format e saj të nxehta.

Ajo nuk heziton fare që të tregojë format e saj sa herë i jepet rasti. Bëhet fjalë për Draja Michele e cila ka “ndezur” plazhin e Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.

Tlli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje të dizenjuara nga vetë ajo. Teksa pozonte herë në det e herë në pishinë, 33-vjeccarja dukej mjaft seksi.