Reperi shumë i dashur për ne feston sot ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Ledri Vulës (FOTO) – AlpeGossip
Reperi shumë i dashur për ne feston sot ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Ledri Vulës (FOTO)

Reperi shumë i dashur për ne feston sot ditëlindjen/ Ja urimi i veçantë i Ledri Vulës (FOTO)

Ai është një prej reperëve më të dashur e të suksesshëm shqiptarë dhe sot Mc Kresha feston 34 vjetorin.

Sigurisht që në këtë ditë të të veçantë nuk mund të mungonin urimet dhe i pari ka qenë pikërisht kolegu i tij, Ledri Vula.

Ky i fundit postoi një fotografi me Kreshën gjatë një koncerti ku shihen duke u përqafuar.

‘Shemsiu. Happy Birthday’, shkroi Ledri teksa kishte etiketuar dhe reperin.