Stresi dhe Kejsi kanë diçka për t’u thënë fansave të tyre fjalët më të… (FOTO) – AlpeGossip
Stresi dhe Kejsi kanë diçka për t’u thënë fansave të tyre fjalët më të… (FOTO)

Stresi dhe Kejsi kanë diçka për t’u thënë fansave të tyre fjalët më të… (FOTO)

Reperi Stresi ka uruar gjithë besimtarët myslimanë për ditën e Fitër Bajramit.
Me anë të një fotoje krah partneres së tij Kejsi ku dërguar urimet më të përzemërta për gjithë fansat.

Me anë të këtij postimi ai ka shuar dyshimet për ndarje nga e fejuara pasi ka zhdukur të gtjitha fotot në Instagram ku shfaqej krah saj.

‘ FLM Per Urimet Gezuar Fiter Bajramin !vellezer motra musliman.Allahu pranofte agjerimin, ibadetet, duat ne keto 30-te dite te shejta. Per 30-te dite na furnizoi me uje , ushqim , me adhurim ,lehtesim sbpirteror , dashuri e perkushtim.Ne kte dite te madhe : Urojte kete sa me shume bereqet ne sofrat tuaja ,shume dashuri ,shendet e aspirim vlerash ndaj Islamit e te madherishmit te paperseritshmit Allahut. Gezuar ! Gezuar. Nga Une Dhe Keisi’ ka shkruar Stresi në postimin e tij të fundit duke shuar kështu mërmëritjet se çifti më i përfolur është ndarë.