“ÇA KE TË KEQEN QË KE HAPUR KËMBËT”/ Ilda Bejleri nuk ia përton fansit: Mbyllur ose… – AlpeGossip
“ÇA KE TË KEQEN QË KE HAPUR KËMBËT”/ Ilda Bejleri nuk ia përton fansit: Mbyllur ose…

“ÇA KE TË KEQEN QË KE HAPUR KËMBËT”/ Ilda Bejleri nuk ia përton fansit: Mbyllur ose…

Ilda Bejleri  është një nga femrat më seksi të ekranit e cila di si të jetë gjithmonë në qender të vëmendjes.

Moderatorja publikon është shumë aktive në Instagram ku publikon foto dhe nga e përditshmja dhe nga daljet  publike. Ajo dallohet për pozat sensuale dhe  veshjet provokuese të cilat kritikohen gjithmonë nga ndjekësit.

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku nuk i ka shpëtuar sërish kritikave të ndjekësve.

“Po ça ke kshu mi te keqen qe ke hapur kembet si mbyll dot”, ndërkohë Ilda nuk ja ka përtuar me përgjigjen  ironike fansit : Hapur ose mbyllur mbahen te shkretat

AlpeNews.al