E NDËRPRENË BASHKËPUNIMIN PAPRITUR/ Zbulohet çfarë ndodhi mes Ledrit dhe Faton Shoshit – AlpeGossip
E NDËRPRENË BASHKËPUNIMIN PAPRITUR/ Zbulohet çfarë ndodhi mes Ledrit dhe Faton Shoshit

E NDËRPRENË BASHKËPUNIMIN PAPRITUR/ Zbulohet çfarë ndodhi mes Ledrit dhe Faton Shoshit

Faton Shoshi, një nga menaxherët më të suksesshëm shqiptarë e që ka menduar VIP-a si Era Istrefi apo Ledri Vula, ishte i ftuar së fundmi në emisionin “Review”. Gjatë intervistës, Shoshi tregoi për herë të parë arsyen e ndërprerjes së bashkëpunimit me Ledrin të cilin e menaxhonte prej kohësh.

Shoshi tregoi se vetë i kishte kërkuar Ledrit pauzë pasi kishte nevojë për një pushim. Madje Shoshi u shpreh se Ledri ishte i vështirë të menaxhohej sepse është artist i madh.

“Me Ledrin asnjëherë nuk kemi pas probleme, vazhdojmë me qenë shokë”, tha Shoshi.

Burimi: Indeksonline