E LA SE ISHTE GAY/ Miliarderi Iranian “i lutet” Morenës të kthehen bashkë (FOTO) – AlpeGossip
E LA SE ISHTE GAY/  Miliarderi Iranian “i lutet” Morenës të kthehen bashkë (FOTO)

E LA SE ISHTE GAY/ Miliarderi Iranian “i lutet” Morenës të kthehen bashkë (FOTO)

Ish-i dashuri i këngëtares shqiptare Morena Taraku ka publikuar një video ku në sfond dëgjohet një nga këngët e Morenës. E gjitha kjo është nënkuptuar si një lutje për rikthim.
Lidhja mes këngëtares shqiptare Morena Taraku dhe miliarderit irania Sash Sobhani u përfol shumë nëpër media. Dyshja arritën deri aty sa që bënë tatuazh emrat e njëri-tjetrit. Mirëpo gjithçka përfundoi dhe këngëtarja deklaroi se Sasha ishte gay. Ky i fundit më pas postonte video në rrjetet sociale në krah të femrave të tjera si për të treguar që e shkuara nuk i interesonte më.

Por së fundmi ka ndodhur çudia. Sasha ka publikuar një video ku në sfond dëgjohet kënga e Morenës “Amore”. Iraniani ka filmuar pamjen jashtë hotelit ku po qëndron në Stamboll. Mos ndoshta Sabhani kërkon rikthim?!