E AKUZUAN SE GËNJEU/ Kejvina zbulon të vërtetën e largimit nga “Xing me Ermalin” (FOTO) – AlpeGossip
E AKUZUAN SE GËNJEU/ Kejvina zbulon të vërtetën e largimit nga “Xing me Ermalin” (FOTO)

E AKUZUAN SE GËNJEU/ Kejvina zbulon të vërtetën e largimit nga “Xing me Ermalin” (FOTO)

Largimi i Kejvina Kthellës nga “Xing me Ermalin” ishte ndër lajmet më të komentuara në media muajin e kaluar. Largimin e Kejvinës e bëri të ditur fillimisht “Xing.al” e më pas vetë velina e konfirmoi ku mes emocioneve edhe u përlot.

Kejvina tregoi se po largohej për të ndjekur ëndrrën e saj dhe së shpejti do ta shohim në një televizion të fuqishëm italian.

Mirëpo një nga fansat e ka akuzuar velinën se kjo ka qenë një gënjeshtër. Kejvina i është përgjigjur fansit duke i shkruar se është në proçes dhe shumë shpejt pritet të shfaqet në televizionin italian.