“SI ËSHTË PUNA ME FAMILJEN TUAJ”/ Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërije Hadërgjonajn (FOTO) – AlpeGossip
“SI ËSHTË PUNA ME FAMILJEN TUAJ”/ Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërije Hadërgjonajn (FOTO)

“SI ËSHTË PUNA ME FAMILJEN TUAJ”/ Bleona Qereti ka dy fjalë për Albërije Hadërgjonajn (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti ka të njëjtën dilemë që kemi të gjithë: Si ka mundësi që femrat Hardërgjonaj janë kaq të bukura dhe tërheqëse?

Në një postim në Instagram, Bleona shfaq dy motrat hadërgjonaj, Anxhelinën dhe Agnesën, ndërsa i kërkon llogari nënës së tyre, Albërijes, që t’i tregojë sesi i ka bërë këto vajza kaq të bukura:

“Ça është puna me familjen tuaj o yje? Ku i keni bërë këto fëmijë si me porosi nga katalogu? Ja urdhëro shiko profilet e të tjerëve”, shkruan këngëtarja teksa bën tag edhe Alban dhe Beatrix Ramosajn.

Bleona e krahason motrën e Anxhelinës, me modelen e njohur Kendall Jenner, dhe tani që ajo theksoi, po vëmë re një lloj ngjashmërie:

“Anxhelina, motra jote duket si një version më i mirë i Kendall Jenner”, shkruan këngëtarja.

Anxhelina dhe Agnesa janë dy nga motrat e njohura më tërheqëse shqiptare dhe nuk kemi pikë dyshimi. Dhe tani, Albërije, a mund të na thuash sekretin?