Aurela Gaçe merr dhuratën më të veçant nga fansi i saj, ajo që të gjithë do ta kishin zili… (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Gaçe merr dhuratën më të veçant nga fansi i saj, ajo që të gjithë do ta kishin zili… (FOTO)

Aurela Gaçe merr dhuratën më të veçant nga fansi i saj, ajo që të gjithë do ta kishin zili… (FOTO)

Aurela Gaçe është pa dyshim një ndër këngëtaret shqiptare me të cilën të gjithë krenohemi.

Herë pas here ajo poston në median sociale Instagram urimet dhe dhuratat që i bëjnë fanstat e shumtë.
Të njejtën gjë ka bërë edhe këtë herë, vetëm se dhurata ka qenë disi më e veçantë. Bëhet fjalë për një detyrë shkollore në të cilën mesa duket vogëlushit i kanë kërkuar të përshkruajë këngëtarin e tij të preferuar dhe ky i fundit ka zgjedhur Aurelën.

A mund të ketë dhuratë më të bukur se kaq?