NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Shikoni si dukej Dafina Zeqiri para operacioneve plastike (NDRYSHIMI) – AlpeGossip
NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Shikoni si dukej Dafina Zeqiri para operacioneve plastike (NDRYSHIMI)

NJË NGA FEMRAT MË SEKSI/ Shikoni si dukej Dafina Zeqiri para operacioneve plastike (NDRYSHIMI)

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të famshme të ekranit shqiptar. Pjesë e muzikës prej viteve, Dafina nuk ka ditur kurrë të na zhgënjejë me projektet e saj. Së fundmi ajo ka publikuar disa këngë që janë kthyer menjëherë në hit-e.

Këngëtarja vitet e fundit ka eksperimentuar shumë me pamjen e saj. Një herë me flokë të gjatë pastaj të shkurtër, pastaj të kuq, bjondë e tani së fundmi të rruajtur, Dafina gjithmonë ka ditur ti përshtasi mirë ndryshimet që bën dhe në çdo rast është dukur e bukur.

Por tani nuk do të shkruajmë pikërisht për këtë.

    

Në fakt, sado e komentuar të jetë  Dafina për pamjen e saj të jashtme, më parë nuk ka qenë tamam kështu. Duke qenë pjesë e televizionit që shumë vite më parë tashmë dimë ta bëjmë diferencën se si ka qenë dhe si është.

Duke krahasuar disa foto të mëparshme me disa të tanishme është e lehtë të kuptohet se këngëtarja ka ndërhyrje plastike në fytyrë. Madje ajo në 2009 ka pranuar të ketë ndërhyrje në hundë dhe në gjoks por vetëm kaq. Ndërkohë, përveç këtyre duket sikur Dafina mund të ketë fryrë dhe buzët por deri tani nuk është pranuar asgjë nga ana e saj në lidhje me këtë ndërhyrje.

Në foton e mëposhtëme, madje mund të duket dhe sikur ka fryrë mollëzat por prap as kjo ndërhyrje nuk është pranuar kështuqë vazhdon të ngelet dyshim..

Diçka që mund ta pranojmë pa patur fare dyshime është se Dafina gjithmoë është dukur super seksi!

 

/AlpeGossip.al