DETAJI i pazakontë tek Blendi Fevziu! E vutë re diçka që nuk shkonte në FYTYRËN e tij? (FOTO) – AlpeGossip
DETAJI i pazakontë tek Blendi Fevziu! E vutë re diçka që nuk shkonte në FYTYRËN e tij? (FOTO)

DETAJI i pazakontë tek Blendi Fevziu! E vutë re diçka që nuk shkonte në FYTYRËN e tij? (FOTO)

Jemi mësuar që ta shikojmë përherë të kollarisur në ekran, me të ftuar seriozë, zyrtarë, por edhe me njerëz të fushave të ndryshme. Sot në Opinion po flitet rreth ministrit të brendshëm Fatmir Xhafa.

Të gjithë ndoshta janë të përqendruar tek intervista, por ka pasur një detaj tjetër që ka rënë në sy tek Blendi dhe nuk e kemi fjalën për kostumin, apo kollaren, por për syrin e tij, i cili duket si i goditur.

Gjithësesi nuk dihet pse Blendi Fevziut i është fryrë dhe nxirë syri, por çfarëdo ti ketë ndodhur nuk e ka vrarë shumë mendjen për ta mbuluar./AlpeNews.al