Kërcim sensual para kamerës, velina e “Xing me Ermalin” do t’ju lërë sonte pa gjumë (VIDEO) – AlpeGossip
Kërcim sensual para kamerës, velina e “Xing me Ermalin” do t’ju lërë sonte pa gjumë (VIDEO)

Kërcim sensual para kamerës, velina e “Xing me Ermalin” do t’ju lërë sonte pa gjumë (VIDEO)

Bukuroshja e ekranit, Kejvina Kthella, në pak kohë është bërë një prej femrave më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar.

Postimet e saj seksi kanë çmendur rrjetin dhe tërheqin çdo herë vëmendjen e kujtdo. Kështu ka ndodhur edhe disa minuta më parë, kur velina ka publikuar në Instastoryn e saj një video ku bën një kërcim sensual.

Ajo performon përpara kamerës duke hapur këmbët dhe duke tundur vithet, duke ja hequr trurin kujtdo që e shikon.

Kejvina🔥

A post shared by Xing.al (@xing.al) on