“ËSHTË NJË GJË QË KAM KOHË QË…”/ Këngëtari shqiptar në një shtëpi me Norën dhe Era Istrefin (VIDEO) – AlpeGossip
“ËSHTË NJË GJË QË KAM KOHË QË…”/ Këngëtari shqiptar në një shtëpi me Norën dhe Era Istrefin (VIDEO)

“ËSHTË NJË GJË QË KAM KOHË QË…”/ Këngëtari shqiptar në një shtëpi me Norën dhe Era Istrefin (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme në Soiree me Jonida Shehun ishte i ftuar edhe këngëtari shqiptar, por me famë ndërkombëtare Claydee. Ai foli për arritjet e tij më të mëdha gjatë 2020 dhe tregoi projektet e mëdha që do të sjellë së shpejti.

Claydee zbuloi që po merret me një reality-show që do publikohet në Netflix. Ai tha se po bashkëpunon së bashku me Nora dhe Era Istrefin.

“Kemi një emision me Netflix. Është një gjë që kam kohë që po e punoj, kam katër vite gati. Mblidemi në një shtëpi, shumë artista bashkë. Vijnë artista nga të gjitha vendet e botës dhe rrnë të gjithë bashkë. Era Istrefi për shembull ka ardhur, Nora, Arash. Vijnë artista nga Amerika, Rusia etj., dhe punojmë një javë Brenda të mbyllur. Krijojmë këngë edhe bëjmë bashkëpunime. Është një gjë shumë e bukur dhe është si tip reality-show”, u shpreh Claydee.