“MË FILMOI LAKURIQ FSHEHURAZI DHE MË KËRCËNOI ME…”/ E reja ngre akuza të rënda për aktorin e njohur – AlpeGossip
“MË FILMOI LAKURIQ FSHEHURAZI DHE MË KËRCËNOI ME…”/ E reja ngre akuza të rënda për aktorin e njohur

“MË FILMOI LAKURIQ FSHEHURAZI DHE MË KËRCËNOI ME…”/ E reja ngre akuza të rënda për aktorin e njohur

Aktori i njohur, Noel Clarke ka qenë në qendër të vëmendjes pas akuzave të aktores, e cila bashkë-luajti me të në një film. Jahannah pretendon se ai e filmoi atë fshehurazi ndërsa ajo bënte një audicion të zhveshur.

“Unë u përpoqa të shkoj në polici, ata thanë se nuk mund të bënin asgjë nëse ai nuk më kërcënoi me pamjet !!!Dhe unë nuk isha në një vend ku të mund të flisja vetëm në atë kohë. “Tani, vite më vonë, unë ende qaj kur flas për të”, shkroi ajo në “Twitter”.

Jahannah James është një nga 27 gratë që kanë akuzuar Clarke për një sërë veprimesh – përfshirë ndarjen e fotografive dhe videove të qarta seksuale pa pëlqim .

Noel Anthony Clarke (lindur më 6 dhjetor 1975) është një aktor britanik, skenarist, regjisor dhe shkrimtar i librave komikë. Duke u shquar luajtjen e roleve si Mickey Smith në Doctor Who (2005–2010), Sam në filmat Kidulthood (2006), Adulthood (2008) dhe Brotherhood (2016), të cilat ai gjithashtu I shkroi.  Ai ka luajtuar po ashtu Aaron Peshkopin në serialin TV Bulletproof (2018 – sot), të cilin ai gjithashtu shkruan dhe prodhon.

Në vitin 2015, Clarke themeloi kompaninë Unstoppable Film and Television me mikun dhe aktorin tjetër Jason Maza , dhe ata kanë shkruar, drejtuar dhe interpretuar në disa prodhime.