NDRYSHIMI DRASTIK/ Ish banorja e Bigr Brother “nuk njihet” me pamjen e re (FOTO – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASTIK/ Ish banorja e Bigr Brother “nuk njihet” me pamjen e re (FOTO

NDRYSHIMI DRASTIK/ Ish banorja e Bigr Brother “nuk njihet” me pamjen e re (FOTO

Ish-banorja e realityshow-t Big Brother Albania Fotini prej disa kohësh i ka munguar ekranit. Megjithatë ajo është aktive në rrjetin social Instagram ku herë pas here ndan postime të ndryshme me fansat.

Së fundmi ajo i ka befasuar ndjekësit me foton e fundit të publikuar ku shfaqet me një look tërësisht ndryshe.

Ndjekësit mesa duket e kanë pëlqyer pamjn e re duke i komentuar dhe përgëzuar për pamjen e re.

View this post on Instagram

Do you think i need a lighter?💡

A post shared by La fo da (@la.fo.da) on