HOROSKOPI DHE VIPAT/ Armela Hyseni, ish banorja e “BB” dhe “peshorja” që i dedikohet ëndërrave të saj! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Armela Hyseni, ish banorja e “BB” dhe “peshorja” që i dedikohet ëndërrave të saj!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Armela Hyseni, ish banorja e “BB” dhe “peshorja” që i dedikohet ëndërrave të saj!

Armela Hyseni është ish banorja e “Big Brother 9” e cila u dallua ndër të tjerat për tipin e saj dhe pamjen mjaft seksi.

Në horoskop ajo i përket shenjë së Peshores dhe përputhet më së miri me karakteristikat e saj.

Për peshoren thuhet se arrin të bëjë gjithçka në jetë për të arritur qëllimin e saj. Edhe Armela ka vepruar si një peshore tipike për tu bërë pjesë e ekranit. Ajo u shfaq fillimisht si konkurente në edicionin e 9 të “Big Brother Albania”. E tashmë përmes Instagramit ka lajmëruar se së shpejti do të jetë pjesë e muzikës.

Përveç të tjerave, Peshoret njihen edhe për anën estetike. Armelën e shohim gjithnjë të kuruar në çdo detaj e madje nuk duke mos zhgënjyer asnjëherë me veshjen në çdo paraqitje skenike.

View this post on Instagram

gol ne min e 90

A post shared by ᴀ ʀ ᴍ ᴇ ʟ ᴀ (@armela_official) on

Së fundmi një Peshore si si Armela është gjithnjë Pro drejtësisë e prandaj mbështet edhe nisma me kontekst të tillë.

/AlpeNews.al