NGA SHQIPËRIA NË LONDËR/ Lori Hoxha dhe Era Istrefi dy mikesha që nuk i ndajnë kufijtë (FOTO) – AlpeGossip
NGA SHQIPËRIA NË LONDËR/ Lori Hoxha dhe Era Istrefi dy mikesha që nuk i ndajnë kufijtë (FOTO)

NGA SHQIPËRIA NË LONDËR/ Lori Hoxha dhe Era Istrefi dy mikesha që nuk i ndajnë kufijtë (FOTO)

Era Istrefi dhe Lori Hoxha janë parë shpesh herë bashkë dhe duket se dy vajzat e njohura janë shumë mikesha të mira.  Të dyja vajzat janë cilësohen si ndër femrat më seksi dhe fashion të showbizit shqiptar.

Lori dhe Era janë gjithmonë në qendër të vëmendjes së mediave dhe  shumë aktive në rrjetin e tyre soacial “Instagram”.

Së fundmi  nëpërmjet disa postimeve  në rrjetet sociale vajzat na kanë treguar se ndodhen bashkë në Londër. Lori ka publikuar disa foto në rrjetet sociale ku shfaqen krah Erës të dyaj janë veshur me të zeza dhe duken shumë të lumtura ose “chill”.

AlpeNews.al