E KISHIN MBAJTUR TË FSHEHTË/ Sara dhe Ledion Liço prindër për herë të dytë (FOTO) – AlpeGossip
E KISHIN MBAJTUR TË FSHEHTË/ Sara dhe Ledion Liço prindër për herë të dytë (FOTO)

E KISHIN MBAJTUR TË FSHEHTË/ Sara dhe Ledion Liço prindër për herë të dytë (FOTO)

Çifti i njohur i showbizit, Ledion Liço dhe Sara Hoxha vitin e kaluar i dhanë fund beqarisë në një ceremoni madhështore në Itali. Siç dihet ata janë prindër të një djali që quhet London me të cilin vazhdimisht ndajnë foto dhe video të ëmbla.

Mirëpo, së shpejti ata do të bëhen sërish prindër dhe lajmin e ëmbël e ka dhënë Sara Hoxha pak minuta më parë nëpërmjet një fotoje ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

“Një tjetër kryeqytet Europian po vjen drejt jush”, ka shkruar me humor Sara duke treguar kështu se edhe fëmija i dytë mund të mbaj emrin e një kryeqyteti si djali i parë London.