”ZOT FALEMINDERIT”/ Arbana Osmani poston foton e bukur me të birin – AlpeGossip
”ZOT FALEMINDERIT”/ Arbana Osmani poston foton e bukur me të birin

”ZOT FALEMINDERIT”/ Arbana Osmani poston foton e bukur me të birin

Moderatorja shumë e dashur për publikun Arbana Osmani, është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh foto ose video të ndryshme nga përditshmëria, ku personazhi kryesor i ditëve të saj është vogëlushi Joni.

Ditët e para të Janarit, Arbana po i kalon pranë të birit dhe së fundmi ka publikuar foton më të bukur pranë tij. Në foton në fjalë Joni po i jep një puthje plot dashuri në faqe, e cila me siguri ia ka bëre ditën më të bukur. “Zot Faleminderit, çdo ditë”, shkruan ajo krahas fotos.