NJË PROJEKT NDRYSHE/ Ja ku do ta shohim Alfion këtë sezon – AlpeGossip
NJË PROJEKT NDRYSHE/ Ja ku do ta shohim Alfion këtë sezon

NJË PROJEKT NDRYSHE/ Ja ku do ta shohim Alfion këtë sezon

Pak ditë më parë u bë e ditur se emisioni “Sfida e gatimit”, me dy shefat e kuzhinës, Alfion dhe Indritin, do të mbyllet dhe nuk do ta ndjekim më nga shtatori në TV Klan.

Pas këtyre lajmeve, Alfio ka reaguar sot me një foto të postuar në Instagram duke zbuluar se nga shtatori do e shohim sërish në TV Klan, por me një projekt të ri.

“Sezoni i ri me ndryshime te vogla dhe me buzeqeshje me te madhe”, shkruan Alfio krah fotos ku shihet në ambientet e TV Klan.

Shefi i kuzhinës nuk ka zbuluar më shumë mbi këtë projekt.