NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Shikoni si duket Orinda Huta tani (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Shikoni si duket Orinda Huta tani (FOTO)

NDRYSHON TËRËSISHT LOOK/ Shikoni si duket Orinda Huta tani (FOTO)

Orinda Huta është një nga fytyrat më të ëmbla të ekranit shqiptar, e cila është e angazhuar në  prezantimin e dy projekteve televizive “Jo vetëm modë” dhe “Porta e Fatit”.

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur duket se ka vendosur të ndryshojë pamje në këtë fillim sezoni të ri. Ajo ka vendosur që të eksperimentojë disi me pamjen e saj duke zgjatur flokët. Foton e këtij ndryshimi Orinda e ka postuar në Instagram, ndërsa ne mund të themi thjesht që edhe kështu i shkojnë shumë. Tani mbetet të shohim cilat do të jenë surprizat në ekran.