“M’KE HARRU..”/ Çiljeta po sjell një tjetër projekt të ri dhe ja me kë po bashkëpunon (FOTO) – AlpeGossip
“M’KE HARRU..”/ Çiljeta po sjell një tjetër projekt të ri dhe ja me kë po bashkëpunon (FOTO)

“M’KE HARRU..”/ Çiljeta po sjell një tjetër projekt të ri dhe ja me kë po bashkëpunon (FOTO)

Në muajin korrik, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u rikthye në muzikë pas disa kohësh mungesë, duke sjellë një bashkëpunim me këngëtaren Marsi.

Dy vajzat sollën një projekt të titulluar “M’ke harru”, ndërsa Çiljeta duket se s’ka ndërmend aspak të bëjë pushim.

Vetëm një muaj pas “M’ke harru”, këngëtarja po sjell një tjetër këngë për të cilën ka punuar gjatë këtyre ditëve.

Kësaj here, Çili do të vijë në bashkëpunim me Estton dhe projekti duket të jetë një baladë dashurie.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Estto, i cili zbulon edhe datën e publikimit të këngës.

Bashkëpunimi i tyre do të lançohet më datën 6 të muajit shtator dhe do të titullohet “Zemër”.