DUKE FSHIRË DHE DUKE LARË/ Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
DUKE FSHIRË DHE DUKE LARË/ Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë (FOTO+VIDEO)

DUKE FSHIRË DHE DUKE LARË/ Big Mama tregon çdo ambient të shtëpisë (FOTO+VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Big Mama na ka treguar të gjithëve ambientet e shtëpisë së saj. Në një rrëfim për emisionin “Prive”, “Një ditë e Big Mamës”, ajo ka zbuluar se ç’bën për të kaluar kohën brenda shtëpisë.

Ajo ka treguar çdo cep, duke filluar nga dhoma e gjumit e deri te kuzhina. Këngëtarja ka treguar se ka tre mënyra për të kaluar kohën në shtëpi: pastron, gatuan dhe hekuros rrobat.

Po ashtu ajo ka treguar se i pëlqen të shohë seriale turke dhe ka parë shumë gjatë pandemisë. Big Mama ka hapur dhe dyert e gardërobës e cila është e mbushur plot me rroba.