E pyesin për gabimet drejtshkrimore/ Kejvina Kthjella ka përgjigjen perfekte për ndjekësin: Zoti nuk…(FOTO) – AlpeGossip
E pyesin për gabimet drejtshkrimore/ Kejvina Kthjella ka përgjigjen perfekte për ndjekësin: Zoti nuk…(FOTO)

E pyesin për gabimet drejtshkrimore/ Kejvina Kthjella ka përgjigjen perfekte për ndjekësin: Zoti nuk…(FOTO)

Velina e “Xing me Ermalit” Kejvina Kthjella ka qënë shumë e sinqertë, që prej ditës së parë që iu bashkua ekranit, teksa u shpreh se nuk është rritur në Shqipëri, për këtë arsye duhet të mësohemi me gabimet e saj. Dhe të themi të drejtën, gabimet që ajo bën gjatë emisionit janë aq ‘cute’ saqë duket sikur zbukurojnë edhe më shumë emisionin.

Mirëpo, një nga fansat e saj nuk mendon kështu, teksa e pyet Kejvinën se përse personat e famshëm bëjnë kaq shumë gabime drejtshkrimore.

Sigurisht, që Kejvina e mori me sportivitet pyetjen teksa u përgjigj se Zoti nuk t’i jep kurrë të gjitha.

“Po tani, nuk t’i fal Zoti të gjitha” – shkruan Kejvina në “Instagram”.