ISLI ISLAMI PUBLIKON FOTON PA BLUZË DHE ME PIRCING TE GJOKSI/ Moderatorja e njohur nuk përmbahet: Se përballoj dot…(FOTO) – AlpeGossip
ISLI ISLAMI PUBLIKON FOTON PA BLUZË DHE ME PIRCING TE GJOKSI/ Moderatorja e njohur nuk përmbahet: Se përballoj dot…(FOTO)

ISLI ISLAMI PUBLIKON FOTON PA BLUZË DHE ME PIRCING TE GJOKSI/ Moderatorja e njohur nuk përmbahet: Se përballoj dot…(FOTO)

Isli Islami është një ndër moderatorët më të dashur shumë shqiptarë dhe shumë i preferuar nga femrat. Para disa kohësh ai i tregoi publikut se kishte vendosur “piercing” në gjoks duke mos pasur aspak kompleks për komentet e ndryshme që mund të bëheshin në drejtim të tij

. Siç duket ai është bërë nostalgjik ditën e sotme dhe ka publikuar dy foto ku në njërën prej tyre shfaqet duke hequr këmishën dhe i duken “piercing” te gjoksi. Sigurisht që ai mori disa komente, por moderatores së njohur i ka pëlqyer shumë ky kolazh dhe shkroi: Nuk e përballoj dot gjithë këtë sharm ndërthurur me class dhe finesë. Të puuuuth”.

Ndërkohë që Isli i tha “Çfarë sheh, do marrësh”.