NUK DI TË NDALET/ Oriola Marashi tregoi njërën thithkë dhe rrjeti ''u çmend'' (FOTO) - AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Oriola Marashi tregoi njërën thithkë dhe rrjeti ”u çmend” (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Oriola Marashi tregoi njërën thithkë dhe rrjeti ”u çmend” (FOTO)

Oriola Marashi është ndër vajzat më të suksesshme shqiptare në fushën e modelingut. Modelja ka shumë besim në vetvete për pamjen e saj, ndaj nuk ka aspak frikë të publikojë në rrjetet sociale, imazhe ku shfaqet pa make up apo edhe foto provokuese të cilat komentohen shumë.

Të njëjtën gjë ka bërë së fundmi ku ka publikuar një foto në të cilën shfaqet shumë seksi me një “make up” perfekt dhe një fustan nate, por të gjithëve na shkuan sytë te gjoksi i saj pasi e kishte zbuluar më shumë se zakonisht. Oriola nuk e di çfarë është fjala “kompleks” dhe ajo di si t’i provokojë të gjithë.