“GJUHA IME…”/ Mozzik sapo na tregoi me këtë FOTO se çfarë është paraja për të – AlpeGossip
“GJUHA IME…”/ Mozzik sapo na tregoi me këtë FOTO se çfarë është paraja për të

“GJUHA IME…”/ Mozzik sapo na tregoi me këtë FOTO se çfarë është paraja për të

Mozzik është një ndër reperët më të komentuar të momentit. Videoklipi i tij me gjysmën më të mirë, Loredanën po pëlqehet pafund.

Këngë është pritur mjaft mirë dhe po dëgjohet shumë nga të gjithë fansat.

Së fundmi, Mozzik ka postuar nga prapaskenat disa foto, në të cilat shkruan: “Paraja është gjuha ime e dashurisë”.

Kujtojmë që “Rosenkreig” deri më tani ka 3 milion shikime në YouTube dhe është pjesë e albumit të dyshes.