Armina Mevlani “FULL OF LOVE”/ Në duart e mashkullit të duhur, një grua është…(FOTO) – AlpeGossip
Armina Mevlani “FULL OF LOVE”/ Në duart e mashkullit të duhur, një grua është…(FOTO)

Armina Mevlani “FULL OF LOVE”/ Në duart e mashkullit të duhur, një grua është…(FOTO)

Armina Mevlani është një nga femrat më të përfolura të shoë biz-it. Lidhja e saj me Shkëlzenin, djalin e ish-kryeministrit shqiptar Sali Berisha vazhdon të komentohet ende.

Pavarësisht fjalëve që janë thënë, çifti vazhdojnë ta dashurojnë njëri-tjetrin, madje blogerja së fundmi ia ka shprehur ndjenjat atij edhe përmes rrjetit social Instagram.

“Në duart e mashkullit të duhur, një grua është 100 gra të ndryshme. E kufizuar vetëm nga imagjinata dhe aftësia e tij për ta bërë të ndihet e sigurtë dhe për ta drejtuar. Përmendni mikun/mikeshën tuaj që ka gjetur mashullin e duhur” – ka shkruar Armina