DERI DJE I KENI REFUZUAR/ Sandalet e festave që duhet ti veshim në ditët e zakonshme (FOTO) – AlpeGossip
DERI DJE I KENI REFUZUAR/ Sandalet e festave që duhet ti veshim në ditët e zakonshme (FOTO)

DERI DJE I KENI REFUZUAR/ Sandalet e festave që duhet ti veshim në ditët e zakonshme (FOTO)

Sandalet  që keni veshur në prom janë kthyer në qendër të vëmendjes  dhe e gjithë bota po tundohet.. Stili është i vetmuar, është shumë i lidhur ndonjëherë metalik ose pastel.

Dhe ju nuk duhet ti vishni ato  vetëm në festa dhe mbrëmje. Këto janë të destinuara edhe për jetën e përditshme. Stili i tyre  me një kostum për punë ose  xhins është trendi i fundit i 2019.

Ne jemi të bindur se stili i hollë është një nga trendet të cilat na nxjerrë në pah sa më elegante.

Ja disa nga modelet e sandaleve të cilat deri dje i refuzuat.