“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Rekord likesh, Luana Vjollca i lë pas të gjitha, kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Rekord likesh, Luana Vjollca i lë pas të gjitha, kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Rekord likesh, Luana Vjollca i lë pas të gjitha, kryeson si asnjëherë më parë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Luana Vjollca r cila ka postuar foto e veshur me fë zeza dhe na zbulon se si do duket sot ajo në “Shiko Kush Luan”. Moderatorja merr një numër të madh likesh pasi ndiqet edhe nga një numër i madh ndekësish. Ajo ka marrë 45,982 like e ndjekur nga 1.9M followersa.

Elita Rudi me 40,766 like.

Arilena Ara me 16,731 like.

Marina Vjollca 13,966 like.

Xhemi Shehu në fund me 13, 903like.