SFIDË TË PASMESH? Modelja e njohur shqiptare postoi të njëjtën foto si Bebe Rexha – AlpeGossip
SFIDË TË PASMESH? Modelja e njohur shqiptare postoi të njëjtën foto si Bebe Rexha

SFIDË TË PASMESH? Modelja e njohur shqiptare postoi të njëjtën foto si Bebe Rexha

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha postoi një foto tepër provokuese ku dukeshin vetëm të pasmet e saj.

Ajo mori me mijëra pëlqime e komente nga ndjekësit e saj, por duket se dikush ka një kritikë për të…

View this post on Instagram

On a beach somewhere…

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Modelja Vildane Zeneli e ka sfiduar këngëtaren duke postuar të njëjtën foto ku ekspozon të pasmet e saj dhe duke e shoqëruar me emojin e gishtit të mesit.

Të dyja vajzat e famshme njihen për format bombastike trupore, megjithatë gjykojeni vetë cila ju pëlqen më shumë…