“JE NJË DERR”/ Kjo vajzë ju mëson si të vërtetoni tradhtinë e të dashurit (VIDEO) – AlpeGossip
“JE NJË DERR”/ Kjo vajzë ju mëson si të vërtetoni tradhtinë e të dashurit (VIDEO)

“JE NJË DERR”/ Kjo vajzë ju mëson si të vërtetoni tradhtinë e të dashurit (VIDEO)

Besimi i meshkujve vërtetohet shumë lehtë. Këtë e ka zbuluar një vajzë që sapo është shpërngulur në Meksikë dhe zgjodhi të testojë besimin e të dashurit të saj, të identifikuar si Andrea duke i dërguar një vajzë seksi në palestër.

Gjithçka u realizua me një kamer të fshehtë. Vajza mendonte se i dashuri i saj nuk do binte pre e provokimit, por gaboi. Sapo “instruktorja” me trupin seksi iu afrua, Andrea e lejoi që ti mësonte disa ushtrime të reja dhe më pas i dha numrin e telefonit. Nuk hezitoi edhe ta ftonte për darkë duke mohuar se nuk është në një lidhje dashurie.

Pak momente pas përfundimit të kamerës, e dashura e mori për ta provokuar nëse ka njohur një person në palestër dhe ai i tha vetëm “një instruktor mashkull”.

E zemëruar nga tradhtia, ajo filloi ta shante duke e konsideruar “derr”.