SUPER SEKSI/ Xhensila postoi foto në “Instagram” dhe Besi sapo na zbuloi si e përkëdhel – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Xhensila postoi foto në “Instagram” dhe Besi sapo na zbuloi si e përkëdhel

SUPER SEKSI/ Xhensila postoi foto në “Instagram” dhe Besi sapo na zbuloi si e përkëdhel

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë nga çiftet më të përfolur shqiptarë. Ata kanë fituar zemrat e të gjithë shqiptarëve dhe shpesh na bëjnë për vete me dedikimet e zemrës për njëri-tjetrin.

Kështu dhe sot aktori i njohur i humorit nuk ka lënë pa komentuar tek fotoja e fundit e bashkëshortes së tij duke tërhequr vëmendjen e të gjithë ndejkësve.

“Ylli im”- ka kometuar Besi në foton e Xhensilës duke zbuluar publikisht një nga komplimentet apo epitetet që ai i thotë asaj.

Besi dhe Xhensila janë bërë prindër për herë të parë në muajin korrik të vitit që po lemë pas, por njëkohësisht nuk kanë pas dore as karrierën artistike.