Dasma që “SHKUNDI” Tiranën/ Dalin PAMJE nga festa madhështore e moderatores Jona Spahiu (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Dasma që “SHKUNDI” Tiranën/ Dalin PAMJE nga festa madhështore e moderatores Jona Spahiu (FOTO/VIDEO)

Dasma që “SHKUNDI” Tiranën/ Dalin PAMJE nga festa madhështore e moderatores Jona Spahiu (FOTO/VIDEO)

Moderatorja e njohur Jona Spahiu i ka dhënë fund beqarisë mbrëmjen e së dielës.

Ajo është martuar me të dashurin e saj prej disa vitesh Frenkli Ymeri.

Moderatorja ka mbajtur të fshehtë ditën e dasmës por kanë qenë miqtë e saj që e kanë ‘tradhëtuar’.

Jona duket mahnitëse me fustanin e saj të nusërisë, ku bie në sy shumë barku i rrumbullakosur.

Ka qenë Ilda Bejleri dhe Vilma Masha që na kanë treguar disa detaje nga dasma.