GODITEN ME KËPUCË/ Përleshje masive mes dy këngëtareve të njohura (VIDEO) – AlpeGossip
GODITEN ME KËPUCË/ Përleshje masive mes dy këngëtareve të njohura (VIDEO)

GODITEN ME KËPUCË/ Përleshje masive mes dy këngëtareve të njohura (VIDEO)

Cardi B ka deklaruar luftë të plotë, duke i dërguar një mesazh Nicki Minajt “Unë kam lënë anash shumë gjëra që keni folur për mua, unë ju kam lejuar të ju bëj diss, ju kam lënë të gënjeni për mu…

Por, kur ju përmendni fëmijën tim , ju zgjidhni të pëlqeni komentet rreth meje si nënë, të komentoni për aftësitë e mia për t’u kujdesur për vajzën time është kur të gjitha bastet janë f *** n, shkruan TMZ transmeton lajmi net.

Cardi vazhdon … “Kam punuar shumë dhe kam ardhur shumë larg për të lejuar këdo që të kënaqet me suksesin tim!

Njerëzit e lidhur me Cardin na tregojnë, ajo iu afrua tryezës ajo nuk po kërkonte një luftë … ata thonë se ajo donte “të fliste për gënjeshtrat që Nicki po përhapte”. Ata besojnë se siguria kishte një plan nëse Cardi erdhi diku afër, dhe njëri prej tyre e hodhi atë në fytyrën e saj. Ata thonë se në atë pikë ishte në. Cardi B tregoi këpucët e saj të premten mbrëma në një javë të modës së Nju Jorkut … duke hedhur njërën prej tyre në Nicki Minaj … TMZ ka mësuar.

Cardi dhe Nicki të dyja u shfaqën në Harper’s Bazaar. Nicki ishte me ekuipazhin e saj në një tavolinë, kur Cardi “iu afrua agresivisht tryezës” … kjo sipas dëshmitarëve okularë