Aurela Hoxha turbullon rrjetin, do ju bëjnë sytë sikur është NUDO (FOTO) – AlpeGossip
Aurela Hoxha turbullon rrjetin, do ju bëjnë sytë sikur është NUDO (FOTO)

Aurela Hoxha turbullon rrjetin, do ju bëjnë sytë sikur është NUDO (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare, një nga vajzat më sensuale dhe me trup perfekt do ju ngatëroë me këtë publikim.
Aurela Hoxha ka publikuar një foto duke dalë nga pishina ku mban veshur një bluzë dhe mbathje ‘nude’.

Në shikim të parë do ju bëjnë sytë se modelja e ka tepruar, por në fakt nuk është ashtu. Aurela i është kthyer sërish modelingut dhe po përgatit setet e reja fotografike për 2018.

Të fundit nga ajo kanë qënë të hatashmë dhe mjaft të përfolura.