“Ose ngrije ose digje…”/ Xheni e BB9 befason me pamjen e saj… (FOTO) – AlpeGossip
“Ose ngrije ose digje…”/ Xheni e BB9 befason me pamjen e saj… (FOTO)

“Ose ngrije ose digje…”/ Xheni e BB9 befason me pamjen e saj… (FOTO)

Ish banoren e Big Brother nuk e kemi parë më të bukur se kaq.
Xheni është një nga vajzat më simpatike të edicionit të nëntë të Big Brother.

Ajo shfaqet gjithmonë mjaft e thjeshtë në rrjetet sociale. Në postimin e saj më të fundit ajo duket në super formë dhe krah fotos shkruanl: ‘Nuk mund të jetoni të kënaqur me 20 vite të vakët. Ose ngrije ose digje’.

Pas ndarjes nga Benardi ajo është parë aktive në jetëne natës dhe pjesën më të madhe të kohës krah ish banorit Olsi Klosi.

Ndëse dikush dyshoi se ems tyre kishte nëj lidhje dashurie Xheni ka pohuar se do të donte të kthehej me Benardin pasi nuk ka tjetër si ai.