GRABITET SHTËPIA E ERMAL METËS/ Reagimi epik i këngëtarit: Njoftim për hajdutët që thyen derën time… – AlpeGossip
GRABITET SHTËPIA E ERMAL METËS/ Reagimi epik i këngëtarit: Njoftim për hajdutët që thyen derën time…

GRABITET SHTËPIA E ERMAL METËS/ Reagimi epik i këngëtarit: Njoftim për hajdutët që thyen derën time…

Vjedhje në shtëpinë e Ermal Metës. Vetë kantautori e bëri të ditur lajmin me një histori të postuar në Instagram. Ai ka fotografuar një foto të derës së shtëpisë së thyer dhe të shoqëruar me melodinë e Antonello Venditti duke kënduar në këtë botë hajdutësh:

“Njoftim për hajdutët që thyen kohë për të vjedhur, një gjerdan. Nëse keni kërkuar ar dhe para në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur.”

Grabitet shtëpia e Ermal Metës

Me gjithë kohën, Ermal Meta i ka kushtuar një video fansave për t’u falënderuar për dashurinë që kanë sot: “Fortuna e vogël është mirë. Mami i saj është mirë. Ju falënderoj të gjithëve për dashamirësinë!” – thotë kantautori.