Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj çmendin kalimtarët: Dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj çmendin kalimtarët: Dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)

Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj çmendin kalimtarët: Dalin me reçipeta në mes të rrugës (FOTO)

Beatrix Ramosaj dhe Oriola Marashi janë dy ndër femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Me pozat e tyre provokuese ato tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekëse të shumtë të tyre në rrjetet sociale.

Dy vajzat na kanë treguar kohët e fundit se janë shoqe të ngushta dhe janë parë shumë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës. Vetëm pak ditë më parë ato tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me një video super sexy të postuar në Instastory.

Mirëpo me sa duket vajzat nuk janë mjaftuar me kaq dhe mbrëmjen e djeshme kanë postuar në Instagram një foto ku shfaqen të dyja të veshura me tuta sportive dhe vetëm me reçipeta. Me siguri që veshja e dy vajzave ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve.