"GËZUAR KRISHTLINDJET..."/ Alba Hoxha parashikon motin e veshur si... babagjysh (FOTO) - AlpeGossip
“GËZUAR KRISHTLINDJET…”/ Alba Hoxha parashikon motin e veshur si… babagjysh (FOTO)

“GËZUAR KRISHTLINDJET…”/ Alba Hoxha parashikon motin e veshur si… babagjysh (FOTO)

Të gjithë besimtarë katolikë sot kremtojnë Krishtlindjet dhe sigurisht që dhe fotot e videot në Instagram të ndara me ndjekësit janë të shumta.

Ajo çka ka tërhequr vëmendjen sot është postimi i Alba Hoxhës e cila shfaqet në studion e prezantimit të motit por e veshur si babagjysh.

Komentet në videon e saj janë të shumta dhe mesa duket bukuroshja është përshtatur me ambjentin festiv edhe në studion e televizionit.

View this post on Instagram

Gezuar Krishlindjet 🎅🏻 #albanianweathergirl

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on