Flet për herë të parë Erik Lloshi: Fejesa, një vendim që nuk e kisha marrë 5 vjet, e mora për 6 muaj! – AlpeGossip
Flet për herë të parë Erik Lloshi: Fejesa, një vendim që nuk e kisha marrë 5 vjet, e mora për 6 muaj!

Flet për herë të parë Erik Lloshi: Fejesa, një vendim që nuk e kisha marrë 5 vjet, e mora për 6 muaj!

Pak ditë më parë në media ka qarkulluar lajmi se këngëtari shqiptar Erik Lloshi është fejuar, pak muaj pasi i kishte dhënë fund një lidhje shumë vjeçare.

Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe me Fatmën ku ka treguar për herë të parë detajet e fejesës së tij. Eriku është pyetur nga gazetarja nëse me vajzën është njohur para se të ndahej dhe si e mori kaq shpejt këtë vendim.

“Ruhu nga ai që sbën zë! Që nga moment që jam ndarë jam lidhur me vajzën që kam në krah, rreth një muaj mbrapa. Mora një vendim në jetën tim për 6 muaj, që nuk e kam marrë për 5 vjet kur kam qenë me dike . Ndonjëherë jeta është e çuditshme dhe ne artistët jemi të tillë në vendimet që marrim . Jam i sigurt që nuk është vendim i gabuar”.- ka treguar këngëtari.