PASI FANSJA I THA QEN/ Arbana Osmani harron gjithçka dhe “kap mat” Xhemin: Në diet… – AlpeGossip
PASI FANSJA I THA QEN/ Arbana Osmani harron gjithçka dhe “kap mat” Xhemin: Në diet…

PASI FANSJA I THA QEN/ Arbana Osmani harron gjithçka dhe “kap mat” Xhemin: Në diet…

Arbana Osmani së fundmi përveç se është kthyer në qendër të vëmendjes ajo gjtihashtu është dhe shumë aktive në rrjretin social “Instagram”.

Pasi postoi mesazhin  e fanses ku e krahasonte me qenin duket se e ka hedhur pas krahëve këtë ofendim dhe ka dal për të shijuar drekën me moderatoren e njohur Xhemi.

Ajo  ka publikuar një video ku shihet Xhemi duke shijuar ushqimin dhe ndërkohë Arbana dëgjohet të thojë: “Xhemi në diet totale”.

AlpeNews.al