DITËLINDJET E 13 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot – AlpeGossip
DITËLINDJET E 13 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot

DITËLINDJET E 13 MARSIT/ Ja kush janë YJET e kinematografisë që festojnë sot

Data shënon 13 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Kaya Scodelario (aktore) 26 vjeç

George MacKay (aktor) 26 vjeç

Emile Hirsch (aktore) 33 vjeç

Dana Delany (aktore) 62 vjeç

Danny Masterson (aktor) 42 vjeç

Gillian Alexy (aktore) 32 vjeç

Steve Bacic (aktor) 53 vjeç

Molly Stanton (aktore) 38 vjeç

Tim Story (aktor) 48 vjeç

 

Përgatiti: AlpeNews.al