Çfarë llupse paska qenë dhe ne nuk e kemi ditur! Selena Gomez e papërmbajtshme, shfaqet duke…(FOTO) – AlpeGossip
Çfarë llupse paska qenë dhe ne nuk e kemi ditur! Selena Gomez e papërmbajtshme, shfaqet duke…(FOTO)

Çfarë llupse paska qenë dhe ne nuk e kemi ditur! Selena Gomez e papërmbajtshme, shfaqet duke…(FOTO)

Të shikosh një vajzë simpatike si Selena Gomez që shkëlqen kudo që shkel, padyshim që mendja të vete papritur tek stërvitja dhe tek dietat ushqimore të nivelit të lartë.

Por jo ja që edhe Selena ka dëshirë që ndonjëherë ti shkeli rregullat ama kur e bën sigurohet që ti shkeli me të dyja këmbët.

Të premten ylli i showbizz-it është shfaqur nën shoqërinë e mikes së saj Amy Schumer teksa kanë bërë plane të shikojnë një film që mikja e saj ja ka sugjeruar.

Pizza, akullore, dhe shumë ushqime të tjera janë lista e menusë që vajza ka zgjedhur për mbrëmje, ndërsa Selena shfaqet duke u ushqyer me pasion.

Skanë faj Vip-at! Me aq dieta sa mbajnë ka edhe momente që kthehen në super llupsa si rasti i Selena Gomezit.