Çfarë do të mendojë Ronela pasi të shohë këto video të Young Zerka-s në makinë me këto vajza joshëse? (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Çfarë do të mendojë Ronela pasi të shohë këto video të Young Zerka-s në makinë me këto vajza joshëse? (FOTO/VIDEO)

Çfarë do të mendojë Ronela pasi të shohë këto video të Young Zerka-s në makinë me këto vajza joshëse? (FOTO/VIDEO)

Të lidhur prej kohësh, dy këngëtarët arritën ta mbanin lidhjen të fshehtë.

Por komentet mes tyre ishin ato që nxorën zbuluar Young Zerkan dhe Ronela Hajatin. Komenti që i vuri vulën dyshimeve ishte ai i këngëtares e cila në njërën prej fotove të Zerkës, shkruante: Mine (i imi).

Por menjëherë pasi Ronela publikoi këngën ‘Maje men’, Zerka lajmëron se do të sjellë klipin e tij. Gjatë ditëve që Ronela ishte në New Yourk, partneri i saj ka qenë me xhirime ku pjesë e klipit kanë qenë edhe këto vazja seksi me të cilat ai shikohet edhe në makinë. Çfarë do të mendojë Ronela pas këtyre videove?