HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anjeza Maja një “Akrep” sensual dhe mjaft i dashur nga publiku! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anjeza Maja një “Akrep” sensual dhe mjaft i dashur nga publiku!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Anjeza Maja një “Akrep” sensual dhe mjaft i dashur nga publiku!

Anjeza Maja është moderatorja bukuroshe, e talentuar dhe mjaft e preferuar nga publiku.

Në horoskop ajo i takon shenjës së “Akrepit” dhe më poshtë ju tregojme përputhshmërinë me karakteristikat e saj.

Shumica e akrepëve preferojnë që të mbajnë shumë gjëra private.Kështu Anjeza Maja është munduar ta mbajë jetën private hermetike duke mos zbuluar gjë.

Suksesi për akrepin është mjaft e rëndësishëm e jo pa arsye e kemi parë Anjezën të rritet në karrierën e saj e së fundmi të moderojë rubrikën “Njerëz të panjohur” në ERTV.

View this post on Instagram

#samitidiasporesshqiptare2019

A post shared by @ anjezamaja on

Ndër të tjera Anjeza ashtu si çdo akrep është mjaft sensuale, ndaj mos u mundoni ti rezistoni pasi nuk do ia dilni mbanë:

 

View this post on Instagram

@twinset.albania

A post shared by @ anjezamaja on

/AlpeNews.al