MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë – AlpeGossip
MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë

MERR FUND PRITJA E ËMBËL/ Modelja e njohur shqiptare bëhet nënë

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi pasi bukuroshja Vivian Canaj ka përjetuar këtë të enjte emocionin dhe ndjesinë sublime të të bërit mami. Ajo ka sjellë në jetë një djalë të shëndetshëm të cilin e ka pagëzuar me emrin Christian. Ka qenë vdtë modelja që na ka njohur me lajmin e bukur, nëpërmjet një postimi në Instagram, ku ka postuar një foto të tre duarve të familjes së tyre tashmë të bërë 3.

“15.11.2018 u bekuam me ndjesinë dhe dhuratën më të bukur në botë. Paç shkëlqimin e diellit çdo ditë të jetës shpirt i shpirtit tim Christian Meci”; ka shkruaj mami Vivian nën foto.

Ne i urojmë të voglit mirëseardhjen në këtë botë, dhe e pastë gjithmonë me vete urimet e bekimet e mamit!