“K*RVË, UNË JAM YLLI I POPIT”/ Enca shpërthen keq ndaj atyre që e ofendojnë (FOTO) – AlpeGossip
“K*RVË, UNË JAM YLLI I POPIT”/ Enca shpërthen keq ndaj atyre që e ofendojnë (FOTO)

“K*RVË, UNË JAM YLLI I POPIT”/ Enca shpërthen keq ndaj atyre që e ofendojnë (FOTO)

Jo rrallëherë këngëtarja e njohur Enca, ka qenë në qendër të kritikave për shkak të stilit të saj ekstravagant në të veshur dhe make up.

Por mesa duket këngëtares i paska ardhur në majë të hundës dhe ka shpërthyer keq nga ndjekësve të cilët e ofenojnë.

“Çdo herë që një k*rvë më drejtohet me budallallëqe për mua, duke thënë se nuk jam një “vajzë e mirë” dhe një model për tu ndjekur duke u bazuar në veshjet apo videot e mia muzikore unë kam një përgjigje për ju:

K*rvë unë jam një yll popi dhe ti nuk je.

I urrej njerëzit hipokritë, ju lutem mos më ndiqni” shkruan ajo krahas fotos.